DŘEVO

Profily oken získáváme pouze z certifikovaných zdrojů surovin, které zajišťují jejich nejvyšší kvalitu. Extrémně odolný dub, teplá borovice, stylové meranti? Které dřevěné okno si vyberete, je věcí vkusu. Staráme se o každý detail a přesnost jejich implementace.

Okna Ecoline

Okna Ecoline jsou především vynikající produkt z přírodního materiálu. Teplá borovice, trvanlivý dub nebo zajímavá struktura exotických meranti, která vám umožní vytvořit interiér se zvláštní atmosférou. Váš vlastní domácí ekosystém. Vyberte si svůj oblíbený druh dřeva, přidejte extra teplý rám nebo efektivní sloupek. Standardní profil 68 mm můžete také vylepšit širším dvoukomorovým zaslením.

Standardně máte hliníkovou odkapávací krytku a kliku dveří. Olivová, staré zlato, tmavě hnědá nebo možná módní bílá? Který z nich nejlépe vyhovuje barvě vašich vysněných oken?

Okna Thermoline

Ještě širší profil 78 mm s pevnou konstrukcí z vybraného typu dřeva – borovice, dub nebo meranti se postará o teplou domácí atmosféru. Nižší koeficient přenosu tepla také znamená další úspory. Pokud chcete parametry ještě vylepšit, vyberte nabídku s teplým rámečkem a širším zasklením.

Thermoline je zcela neobvyklé dřevěné okno. Hliníkový rám, kování Hoppe ve zvolené barvě je pro tato okna standardem.

Okna Ecotherm

Vychutnejte si skutečný komfort používání našeho nejlepšího produktu umístěného na seznamu „Top Ten“ nejvíce energeticky účinných oken.

Dvoukomorové zasklení jako standard a silný profil – až 92 mm využívá přirozenou, pasivní okolní energii, která nedovoluje úniku tepla. Díky tomuto jevu se staráte o přirozené prostředí a snižujete náklady na vytápění.

Můžete si vybrat z borovice, dubu, meranti, teplých rámečků v několika barvách. Vytvořte si individuální interiér díky nesčetným množstvím barev z celé palety RAL nebo průhledného azurového laku, které vyzařují krásu přírodní struktury dřeva.

Okna Retro

Retro okno je jedinečné okno, které vám umožní věrně vytvořit atmosférou připomínající staré časy. Jednoduše vytvořený pro objekty pod dohledem památkářů.

Vyznačuje se neobvyklými úpravami a možností personalizace. Okna mohou být individuálně upravena pomocí ozdobných lišt, dřevěných odkapávacích uzávěrů, vyřezávaných sloupů s ozdobnými hlavami, muntinů a jedinečného příslušenství, např. Kliky dveří

K dispozici v profilech 68, 78, 92 mm ve třech druzích dřeva: borovice, dub, meranti, takže můžete volně konfigurovat své energetické parametry.

Dveře Classic

Design kolekce Classic představuje dveře s odkazem na nejlepší architektonické tradice domova. Ušlechtilé prstence z dubu, teplý stín meranti dřeva plného slunečního svitu nebo přirozenost materiálu borovice vytvářejí rozmanitou sbírku venkovních dveří.

• Jemnost a moderování

• Tradice domova

• Rozmanitá kolekce

Dveře Moderne

Díky funkčně plánovaným tvarům, trvanlivosti struktury a vysoké úrovni výkonu je kolekce moderne mimořádně populární.

Funkční tvary

Trvanlivost konstrukce

Vysoká úroveň výkonu

Dveře Artistic

Kolekce představuje atmosféru a emoce vysokého umění. Různá povrchová úprava a barvy dřeva, bohatost dekorativního zasklení a možnost výběru jedinečné vitráže vám umožní vytvořit samostatný, individuální projekt. Artistic je příkladem letů nejvyšší kvality a vynikajícího designu.

Různé povrchové úpravy

Spousta designových prvků

Individuální, jedinečný design

0
Let zkušeností
0
Spokojených zákazníků
0
Metrů instalací