Dveře na terasu HST a PSK

Dveře na terasu OKNOPLAST. Najdete v nich větší než standardní zasklení, prahy zaručující bezpečnost při každém vycházení a systém otevírání, který mnohonásobně zvyšuje pohodlí jejich používání.

DVEŘE NA TERASU

Dveře na terasu OKNOPLAST se vyznačují mimořádnou odolností konstrukce, originalitou designu a pohodlím, které vychází z jejich používání. Nabízejí velký východ na terasu, balkon nebo zahradu a současně vyžadují poměrně malé úsilí při jejich otevírání a zavírání.

Dveře na terasu HST Premium

Přirozené prostředí dveří na terasu HST Premium jsou domy s velkou metráží. V nich je díky moderní, mimořádně odolné konstrukci možné nabídnout východ na terasu dosahující až 6,5 m na šířku. Taková velikost bude ideální východ nejen na terasu, ale také do zahrady. Současně velký rozměr dveří na terasu HST Premium je příležitostí získat stejně velké zasklení, které domu efektivně přinese velkou dávku přirozeného světla a krásu terasy nebo zahrady. Neustále tmavý nebo stinný obývací pokoj? S dveřmi na terasu HST se to nestane. Jedná se o produkt, který vytvoří dokonalou sadu s okny OKNOPLAST.

Více informací >>

Dveře na terasu HST

Dveře na terasu HST jsou produkt, který se skvěle hodí do domů středních velikostí. Do domů, kde umožní vyjít na terasu, ale není spojený s obrovskou zahradou. V nich mohou dveře na terasu HST otevřít svá křídla a nabídnout východ s šířkou až 2,9 m. To stačí k tomu, aby byl východ praktický a pohodlný. U východu značné velikosti nebudete potřebovat větší úsilí, abyste jej mohli použít, protože dveře na terasu HST pracují na základě pokročilého sklopného a posuvného systému. Toto pohodlné použití je posíleno nejen trvanlivým kováním umístěným v konstrukci HST, ale také klikou přizpůsobenou každé ruce a prahy, které minimalizují riziko zakopnutí. Víte, že dveře na terasu HST se dokonale hodí k oknům Koncept? Tímto způsobem vytvářejí univerzální a funkční sadu, která je zároveň velice originální.

Více informací >>

Dveře na terasu PSK a PSK-Z

V malých rodinných domech a bytech s balkónem jsou vítány dveře na terasu PSK a PSK-Z, které sice nenabízejí tak velký východ jako dveře HST Premium, ale efektivně využívají prostor k vytvoření východu širokého 1,6 m. Takový, který se hodí jako východ na terasu nebo na balkón. O úspěchu dveří na terasu PSK a PSK-Z se rozhoduje stejným způsobem, jakým se používají – s využitím pokročilého sklopného a posuvného systému doplněného o moderní kování. V samotném designu má svůj podíl úzký, charakteristický profil dveří na terasu PSK a PSK-Z, ve kterém jsou umístěna zasklení, která jsou větší než standardní. Zvyšují krásu minimalistických i tradičních interiérů.

Více informací >>

Dveře na terasu PSK Atrium

Pokud se při vybavení svého domova soustředíte především na vzhled a inovace, jsme si jisti, že se Vám budou líbit dveře na terasu PKS Atrium. Produkt, jehož podíl na celkové kráse domácího uspořádání nelze podceňovat. PSK Atrium jsme totiž vytvořili výhradně na základě autorského projektu. Díky němu má PSK Atrium úzký, elegantní profil a v něm velký skleněný povrch, který se liší od typických architektonických řešení. Dveře na terasu PSK Atrium nepodléhají žádným omezením. Při jejich tvorbě jsme byli nesmírně originální, zejména když jsme v nich umístili moderní kování, čímž zvyšujeme parametry tepelné izolace a nainstalovali prahy, které přímo ovlivňují pohodlí při používání PSK Atrium. Dveře na terasu se perfektně hodí k jakýmkoli druhům oken, které jsou k dispozici v naší nabídce, nejefektivněji k oknům Koncept.

Více informací >>
0
Let zkušeností
0
Spokojených zákazníků
0
Metrů instalací