Rolety

Rolety OKNOPLAST snižují tepelné ztráty domu, působí jako dodatečná ochrana a současně zlepšují estetickou hodnotu celé fasády a interiéru.

ROLETY

Hledáte doplněk, který zvýší funkce nově zakoupených oken? V takovém případě byste měli věnovat pozornost roletám OKNOPLAST, protože tím, že je vyrábíme z nejlepších materiálů, jsme jim dali schopnost snížit tepelné ztráty v domě, zajistit bezpečnost a přidat estetiku, která je odlišuje od řady jiných příbytků.

Rolety LUNA

U rolet Luna můžete spoléhat na posílení parametru tepelné izolace, který nabízí okna, protože na 100% splní Vaše očekávání. Není to jen zásluha samotné konstrukce, která je opravdu extrémně odolná, protože je vyrobena výhradně z vysoce kvalitního hliníku, ale také způsobu montáže rolet Luna. Při instalaci se používají samotná okna, nebo spíše jejich profil, který je přirozeným prodloužením. Tímto způsobem mají rolety Luna šanci pokrýt celý jejich povrch a chránit dům před možným únikem tepla nebo více – před tím, aby se dovnitř dostala zima, a to zejména v nejchladnějších měsících. Tímto způsobem se stávají nejen doplňkem, ale také trvalým prvkem budovy a Vaší šancí na snížení nákladů na vytápění a nepohodlí plynoucího z průvanu

Více informací >>

Rolety SOL EVOLUTION

Primární rolí rolet bylo zvýšit krásu, kterou nabízí jak okna, tak celá fasáda. V tomto ohledu si nejlépe vedou rolety Sol Evolution, jejichž jedinečná estetika závisí na dvou faktorech. Za prvé materiál, ze kterého byla vyrobena jejich vnější část, tj. nejlepší druh dostupného hliníku. Za druhé, množství barevných verzí, které při nákupu Sol Evolution nabízíme každému zákazníkovi. Barevných verzí je nejméně tucet a mezi nimi jak minimalistická bílá, teple hnědá, odvážná červená tak i svojí barvou intenzivní antracit. To, kterou barevnou verzi rolet Sol Evolution si vyberete, není žádným rizikem. Bez ohledu na Váš výběr, poskytnou Vašemu domovu jedinečný vzhled, který dokáže nadchnout členy rodiny a sousedy.

Více informací >>

Rolety SOL

Rolety SOL se zabývají hlavně ovládáním intenzity světla vstupujícího do interiéru domu. Účinnost této funkce je založena na odolné konstrukci, vyrobené výhradně z pevného materiálu, kterým je nejlepší druh hliníku a nejen to. Vliv má také místo, ve kterém jsou rolety Sol instalovány – okenní výplň mezi rámem okna a stěnou domu. Právě díky tomu mají rolety Sol šanci plně ovládat světlo a způsob, jakým je budete používat, závisí zcela na Vás. Jsou dvě možnosti. První je založena na fungování tlačítka umístěného hned vedle nich. Druhá, pomocí dálkového ovladače pracujícího díky rádiové signalizaci a umožňujícího připojení každého páru rolet a vytvoření celého dobře fungujícího systému. Tímto způsobem získá interiér Vašeho domova tolik světla, kolik chcete.

Více informací >>

Rolety TERRA

Rolety Terra jsou důkazem toho, že relativně malý prvek celého domu může udělat velmi mnoho. Rolety Terra jsou totiž produkt, k jehož výrobě jsme použili nejen zcela originální design, ale také nejlepší materiál dostupný na trhu – hliník. Bezpečnost celého domu je také vylepšena tím, jakým způsobem jsou rolety Terra instalovány – vyplněním výklenku přesně mezi okny a stěnou domu. Rolety Terra se vyznačují obrovskou odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a pokusům o vloupání a dvojitý drážkový profil také mluví v jejich prospěch. Další otázkou je design – tomu pomáhá přinejmenším tucet barev, z nichž si můžete vybrat svou oblíbenou a vylepšit krásu prezentovanou okny a celým domem.

Více informací >>
0
Let zkušeností
0
Spokojených zákazníků
0
Metrů instalací