Okna PRICE

Okna OKNOPLAST jsou zárukou všeho, co si dům může přát – odolnost provedení a výsledná neprodyšnost a krása, které ovlivní jeho stav uvnitř i venku.

OKNA PRICE

Plastová okna navržená tak, aby sloužila dlouhá léta. Podařilo se toho dosáhnout díky péči o kvalitu produktu, přísnému výběru materiálů a důkladnosti v navrhování každého prvku. Investice do výzkumu a vývoje, používání novátorských nástrojů umožňují výrobu okenních rámů z PVC, zajišťujících velmi dobrou tepelnou a akustickou izolaci a také vysokou úroveň bezpečnosti. Okna WnD mají vysoké estetické hodnoty a je možné uzpůsobit je mnoha způsoby, díky čemuž jsou ideálním řešením do bytů a domů každého druhu.

 

Okno ETRUM

Tlumený a elegantní systém Etrum už dnes splňuje technické nároky, které se budou týkat oken v budoucnosti. Je to možné díky spojení pokročilých technologií s nesmírnou péčí o dokončení. Plastové okno ETRUM znamená kompaktní formu a rafinované tvary, díky čemuž se skvěle hodí jak k současné, tak k historické architektuře. Jeho hlavní vlastností je zmenšený rám. Díky tomu je plocha skla větší a místnosti jsou lépe osvětlené. Každý prvek tohoto okna byl navržen s ohledem na maximální pohodlí používání a na optimální tepelnou izolaci po dlouhou dobu.

Perfektně hladký povrch usnadňuje čištění a údržbu oken.

Elegantní zasklívací lišty jsou dostupné ve čtvercovém nebo zaobleném tvaru a uvnitř místnosti vytvářejí útulný prostor.

Více informací >>

Okno AVATIO

Systém AVATIO se vyznačuje vysokou estetičností a moderními technologiemi. Elegance a jemnost tvarů se projevují v zajímavé hře velikostí a ve zvláštním tvaru rámu. Plastové okno AVATIO se od ostatních odlišuje univerzální linií, která se hodí k různým typům bytů a domů, od těch nejnovějších ve velkých městech po ty klasičtější. Byl vybaven zmenšeným rámem, díky čemuž je plocha skla větší. Takto je místnost lépe osvětlena za zachování vysoké úrovně izolace. Toto okno zajišťuje optimální tepelné vlastnosti, což ho umisťuje do třídy A.

Zakřivení vnější části profilu tvoří rozpoznávací znamení tohoto okna a dodává rámům naprosto výjimečný tvar.

15 stupňový sklon rámu a křídla umožňuje optimální odtok vody v případě lijáku.

Dostupné se čtvercovou nebo zaoblenou zasklívací lištou.

Více informací >>

Okno ETRUM Plus

Plastové okno ETRUM Plus představuje klasické, ale díky svým měkkým liniím stále aktuální řešení. Hodí se ke každému stylu domu nebo bytu. Byl navržen s ohledem na praktičnost a funkčnost. Odlišuje se svou exkluzivní formou. Jeho hlavní vlastností je třetí kování, které zajišťuje lepší akustickou izolaci, díky čemuž se skvěle hodí do bytů a domů, které se nacházejí v oblastech vystavených hluku. Třetí těsnění zvyšuje také jeho odolnost vůči atmosférickým vlivům. Moderní těsnění s dlouhou životností zaručuje systému ETRUM Plus hermetičnost a nepropustnost po dlouhou dobu.

Třetí těsnění zajišťuje odolnost vůči atmosférickým vlivům, jako je voda a vítr, a to i v extrémních situacích.

Kování byla navržena tak, aby umožnila vyklopení okna a byla vybavena systémem zabraňujícím náhodnému otevření rámu.

Systém rámu a křídel s 5 komorami silnými 70 mm zajišťuje optimální tepelnou a akustickou izolaci (1,3 W/m²K).

Více informací >>

Okno ETRUM Pro

Plastové okno ETRUM Pro je top verze řady Etrum. Bylo navržen s ohledem na výjimečné hodnoty tepelné a akustické izolace. Skvěle se osvědčil v nepříznivých atmosférických podmínkách. Odlišuje se čtvercovou a rozhodnou linií. Větší rámy s tloušťkou 85 mm umožňují instalování dokonce i čtveřitého skla pro zajištění vysoké energetické výkonnosti, která se projeví na překvapivě nízkých účtech. Náklady na větrání a ochlazování se výrazně sníží. Okno ETRUM Pro zvyšuje životní komfort a dokonale se hodí do každého typu bytu a domů od klasických po ty s nejmodernějším designem, díky bohaté barevné škále a polepu imitujícímu dřevo.

Dva mikroventilační otvory zajišťují optimální cirkulaci vzduchu, která zabraňuje výskytu nepříjemné plísně v domě.

Nízkoemisní zasklení vyplněné argonem zajišťuje dokonalou tepelnou a akustickou izolaci.

Více informací >>
0
Let zkušeností
0
Spokojených zákazníků
0
Metrů instalací