Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

 

SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Sítě proti hmyzu pro dveřní a okenní řešení dodáváme také v rolovacím provedení.
Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

dveřní síť proti hmyzu

Dveřní síť proti hmyzu

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu. Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou které jsou 60mm. Šířka rámu činí 41mm. Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

Pokud mají dveřní sítě sířku větší než 1m, tak na stranu pantů dáváme kovové rohy. Je to z toho důvodu aby se dveře neprověšovaly. Cena dveřní sítě se tímto navýší o 500,- bez DPH.
I přesto se může stát že se dveřní síť pod vlastní váhou prověsí. Proto doporučujeme u dveří širších víc než 1000 mm posuvné dveřní sítě. Je nutné na to upozornit zákazníka. Sítě širší víc než 1000mm jsou proto bez záruky.

okenní sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu

Tento systém je určen pro použití s plastovými okny, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Rám je spojen vnitřními plastovými rohy, které zaručí dokonalý design. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okru, antracitu a zlatém dubu. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plastových (popř. plechových) otočných háčků.

plissé sítě proti hmyzu

Plissé sítě proti hmyzu

Plisované sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí. Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů. Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě vyráběny ve verzi symetrického rámu s vysokým prahem (35mm výška), kterou lze namontovat i na místa bez spodní opory rámu, a asymetrického rámu s nízkým prahem (11 mm výška), vhodným pro zasíťování úzkoprofilových rámů oken a dveří, bezbariérových vstupů apod. Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna / dveří. Tento TYP lze montovat také do ostění (do boku).

posuvné sítě proti hmyzu

Posuvné sítě proti hmyzu

Rolety Terra jsou důkazem toho, že relativně malý prvek celého domu může udělat velmi mnoho. Rolety Terra jsou totiž produkt, k jehož výrobě jsme použili nejen zcela originální design, ale také nejlepší materiál dostupný na trhu – hliník. Bezpečnost celého domu je také vylepšena tím, jakým způsobem jsou rolety Terra instalovány – vyplněním výklenku přesně mezi okny a stěnou domu. Rolety Terra se vyznačují obrovskou odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a pokusům o vloupání a dvojitý drážkový profil také mluví v jejich prospěch. Další otázkou je design – tomu pomáhá přinejmenším tucet barev, z nichž si můžete vybrat svou oblíbenou a vylepšit krásu prezentovanou okny a celým domem.

0
Let zkušeností
0
Spokojených zákazníků
0
Metrů instalací