Okna PREMIUM

Okna OKNOPLAST jsou zárukou všeho, co si dům může přát – odolnost provedení a výsledná neprodyšnost a krása, které ovlivní jeho stav uvnitř i venku.

OKNA PREMIUM

Každý typ oken OKNOPLAST se specializuje na jiný úkol. Okna Pixel vedou z hlediska designu, Prolux poskytují atraktivní dávku světla, Winergetic Premium pečují o teplo, Winergetic Premium Passive o bezpečnost a okna Koncept jsou dokonalým řešením pro fanoušky univerzálních technických a estetických spojení.

plastové okno Premium

Okno PRISMATIC

Moderní okno, které svou štíhlou formou, vysokou funkčností a vyspělými technologiemi nabízí uživatelům perspektivu mnoha výhod. PRISMATIC je výrobkem nejvyšší kvality, který poskytuje více tepla, výjimečný design a vysoké ekologické vlastnosti. Autorský systém 76 mm je optimální volnou pro technicky náročnou klientelu, která ocení i vizuální vzhled. SOUČINITEL PROSTUPU TEPLA – Uw = 0,78 W/(m²K)* SOUČINITEL TLUMENÍ ZVUKU – Rw = 34 dB** — Autorský modernistický design profilu křídla.

Více informací >>

Okno PIXEL

Jak bylo uvedeno výše, okna Pixel jsou lídrem v oboru designu. Toho moderního a tradičního, proto ve Vašem domě zanechávají dávku osvěžení a charakteru. Ve prospěch Pixelu mluví neobvyklý, výrazný tvar, ve kterém nenajdete schematická zaoblení typická pro standardní PVC okna. Pixel je originál. To je zdůrazněno nejen řadou doplňků, jako jsou kliky nebo kování, ale také velkým zasklením umístěným v těchto výrazných rámech. Dávají oknům eleganci a domu, ve kterém jsou umístěny správné množství přirozeného světla. A co víc, okna Pixel mohou být plně přizpůsobena uspořádání Vašeho domova, protože s nimi Vám nabízíme desítky různých barev. Od klasické bílé až po teple hnědou, ze kterých si můžete vybrat svou oblíbenou. Není to úžasné?

Více informací >>

Okno PROLUX

Interiér každého domu by měl být dobře osvětlen, a to nejen uměle, ale především přirozeným způsobem. Okna Prolux jsou navržena tak, aby poskytovala interiéru Vašeho domova správné množstvím světla, i když je umístíte na nejtmavší stranu domu. To je především zásluhou štíhlých, úzkých rámů, do kterých je zabudováno extrémně velké zasklení. A to je vyrobeno z vysoce kvalitního skla vyznačujícího se vysokou propustností světla a dokonce i ochranou proti hluku. Navíc okna Prolux vykazují vyšší než standardní odolnost proti nečistotám v důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek. Krásný design a jasnost interiéru? S okny Prolux je to samozřejmě možné.

Více informací >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Pokud jde o zachování tepla ve stěnách domu vedou pkna Winergetic Premium. Vyznačují se nejen izolačními schopnostmi, ale také jejich odolností vůči chladu zvenčí. Na tom má zásluhu trvanlivá, zdokonalená konstrukce, ve které jsme vzali v úvahu prostor pro moderní, účinné těsnění. Díky tomu dosahují parametry tepelné izolace nabízené okny Winergetic Premium nejvyšších výsledků. To je také ovlivněno moderním zasklením, charakterizovaným větší tloušťkou a přizpůsobením dříve vytvořené konstrukce. S okny Winergetic Premium můžete zapomenout na vysoké účty za topení a nepohodlí způsobené chladem v domě.

Více informací >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Existují okna proti vloupání? Na 100% ne, ale okna Winergetic Premium Passive se vyznačují nejvyšší možnou odolností. Díky samotné konstrukci, jejímuž vytvoření jsme věnovali spoustu času. Vyrobili jsme je z nejodolnějších materiálů a doplnili jsme je moderním kováním, které hraje roli na úrovni bezpečnosti a pohodlí. Není příjemné otevřít okna s menším úsilím než dříve? Díky těmto kováním a inovativnímu systému otevírání je to možné. V oknech Winergetic Premium Passive najdete také lepší tříkomorové zasklení, kterému nevadí ani vnější hluk nebo intenzivní srážky. Jedná se o okna, která splní svůj účel i v moderních domech založených na pasivních architektonických řešeních. „Passive“ není v názvu náhodou.

Více informací >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept jsou dokonalým řešením pro ty zákazníky, kteří především ocení univerzální konstrukce a elegantní, minimalistický design. Okna Koncept jsou totiž výrobek, který kombinuje všechny parametry, které jsme uvedli výše, na jejich optimální úrovni. K tomu jsou příkladem neustále módního, minimalistického stylu, který dokonale odpovídá interiérů ve skandinávském stylu, ale nejen to. Okna Koncept jsou extrémně univerzální, o čemž svědčí skutečnost, že je lze kombinovat s terasovými dveřmi HST a vytvořit perfektní soupravu jak na rovině východu, tak oken. Účinně rozjasňují jakýkoli interiér, ve kterém se budou nacházet a poskytnout domů krásu i zvenčí, čímž se budou lišit od ostatních sídlištních budov.

Více informací >>
0
Let zkušeností
0
Spokojených zákazníků
0
Metrů instalací